برای اولین بار در کشور انتخابات تشکل های صنفی بصورت الکترونیکی در مخابرات اصفهان برگزار شد

برای اولین بار در کشور انتخابات تشکل های صنفی بصورت الکترونیکی در مخابرات اصفهان برگزار شد

سرپرست مدیریت اداری و منابع انسانی : برای اولین بار در کشور انتخابات تشکل های صنفی بصورت الکترونیکی در مخابرات اصفهان برگزار شد

همایون نور بخش ، سرپرست مدیریت اداری و منابع انسانی مخابرات منطقه اصفهان با اعلام این خبر گفت :

 با همت همکاران انتخابات انجمن صنفی مخابرات منطقه اصفهان با مشارکت بیش از ۷۳ درصدی به سرانجام رسید و برای اولین مرتبه در کشور انتخابات تشکل های صنفی با استفاده از فناوریهای ارتباطی در مخابرات منطقه اصفهان برگزار گردید.

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از شرکت مخابرات اصفهان همایون نوربخش با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این انتخابات را بر  خود لازم میدانم از تلاش و پیگیری مجدانه اعضای محترم هیئت موسس  که پیشگامان تحقق تشکیل این تشکل بوده‌اند و نیز مساعدت اداره کل محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان و  همکاری و همراهی مدیریت مخابرات منطقه اصفهان،  که ما را در برگزاری پر شور این حماسه یاری کردند؛  تقدیر و تشکر نمایم. و همچنین از مشارکت چشمگیر همکاران گرامی در سطح استان  و حضور کلیه نامزدهای محترم که احساس وظیفه نموده و در انجام این مسئولیت اعلام آمادگی نمودند سپاس فراوان دارم.

 این انتخابات با مشارکت همکاران رسمی،قراردادی و کارگزاران قرارداد مستقیم مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد؛ اساسنامه انجمن صنفی به تائید رسید و ۹ نفر به عنوان هیئت مدیره و یک نفر به عنوان بازرس انجمن صنفی مخابرات منطقه اصفهان انتخاب شدند.

رویا مردانی

انتهای پیام /*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *