شروع دور برگشت مسابقات بیستمین دوره لیگ کشتی برتر کشور

💢‍ رییس سازمان لیگ کشتی خبر داد:

آغاز دور برگشت لیگ بیستم از اول آذرماه

مسابقات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت متمرکز برگزار می‌شود

سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان خواهد بود

با توجه به لغو مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۰ دور برگشت لیگ‌برتر کشتی از اول آذرماه آغاز خواهد شد.

💢به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از
روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، پیش از این سازمان لیگ کشتی برنامه مسابقات دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی را در دو طرح اعلام کرده بود. از آنجایی که اتحادیه جهانی کشتی رسما اعلام کرده مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۰ برگزار نمی شود، رییس سازمان لیگ کشتی از آغاز دور برگشت لیگ بیستم از اول آذرماه خبر داد.

💢عبدالمهدی نصیرزاده با تایید این خبر گفت: طی هفته های اخیر بارها به تیم ها و کشتی گیران اعلام کردیم که آمادگی خود را حفظ کنند چون در صورت لغو مسابقات قهرمانی جهان بلافاصله مسابقات لیگ آغاز خواهد شد. برنامه دور برگشت را هم چند روز قبل به باشگاهها ابلاغ کردیم و حالا که اتحادیه جهانی تصمیم به لغو مسابقات جهانی گرفته، همان طرح اول را اجرا می کنیم.
وی افزود: بر همین اساس مسابقات دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی از اول آذرماه با برگزاری مراسم وزن‌کشی آغاز خواهد شد و رقابت‌های گروه الف طی روزهای ۲ و ۳ آذرماه برگزار می‌شود. مسابقات گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی و گروه های الف و ب لیگ برتر کشتی آزاد هم طبق برنامه برگزار خواهد شد.
رییس سازمان لیگ کشتی در ادامه گفت: همانطور که در دور رفت پروتکل های بهداشتی به خوبی اجرا شد، در دور برگشت هم فدراسیون و سازمان لیگ کشتی تاکید زیادی به رعایت پروتکل های بهداشتی خواهند داشت. همانطور که قبلا هم اعلام کردیم، اولویت ما سلامتی ورزشکاران است.
💢نصیرزاده در پایان عنوان کرد: تمامی مسابقات به صورت متمرکز و به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود و تیم‌ها باید قبل از حضور در رقابت‌ها تست کرونا را پشت سر بگذارند. مهدی وزیریه خبرنگار ورزشی پایگاه خبری احوال نیوز .

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید