سید ضیا هاشمی مهمان «افق سینما» می شود / نقش نهاد های صنفی در ترویج سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد در برنامه افق سینما

نقش نهاد های صنفی در ترویج سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد در برنامه افق سینما

نقش نهاد های صنفی در ترویج سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد در برنامه افق سینما

برنامه افق سینما و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد به روی آنتن می رود.

سید ضیا هاشمی مهمان «افق سینما» می شود

برنامه «افق سینما» جمعه ۹ آبان به روی آنتن شبکه افق سیما می رود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی «افق سینما» جمعه ۹ آبان ساعت ۱۷ میزبان سید ضیا هاشمی رییس اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران می شود .

رسول منفرد نیز دیگر مهمان برنامه افق سینما خواهد بود که در خصوص برگزاری جشنواره عمار در سالجاری سخن خواهد گفت.

اجرای این برنامه برعهده سعید الهی کارشناس سینما و رسانه بوده و تهیه‌کنندگی آن را علی اکبرکرد برعهده دارد.

“افق سینما” که با هدف معرفی و بررسی چالش‌های موجود در سینمای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت به‌صورت ترکیبی تولید می‌شود در برگیرنده گفت‌وگوهای کارشناسی و تحلیلی درباره موضوعات مختلف و نیز بخش‌های تصویری متنوع خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، برنامه افق سینما عصر روز جمعه ۹ / ۸/ ۱۳۹۹در ساعت ۱۶ با موضوع نقش نهاد های صنفی در ترویج سینمای انقلاب و دفاع مقدس ، با حضور سید ضیاء هاشمی ، رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران، و جوانگرایی و جشنواره های سینمایی با حضور سید رسول منفرد ، مسئول اکران های مردمی یازدهمین جشنواره فیلم عمار و به تهیه کنندگی علی اکبر کرد در برنامه افق سینما خواهد بود.

در سومین بخش این برنامه افق سینما با حضور سید ضیاء هاشمی ، رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران به تحلیل نقش نهاد های صنفی در ترویج سینمای انقلاب و دفاع مقدس ، و جوانگرایی و جشنواره های سینمایی با حضور سید ضیاء هاشمی ، رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران، مور تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت .

در این برنامه افق سینما سعید الهی مجری و سر دبیر برنامه تلویزیونی افق سینما در جدیدترین قسمت از این مجموعه ی زیبا در شبکه افق با حضور سید ضیاء هاشمی ، رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران و سید ضیاء هاشمی ، رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران به گفتگو خواهد پرداخت.

برنامه افق سینما هر روز جمعه در مورد روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد به روی آنتن می رود.

این برنامه از شبکه ی افق پخش خواهد شد.

علیرضا اقتصاد

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *