ناصر مشایخی سرپرست مخابرات : انعقاد تفاهم نامه همکاری مخابرات اصفهان و ستاد اقامه نماز اصفهان

ناصر مشایخی سرپرست مخابرات : انعقاد تفاهم نامه همکاری مخابرات اصفهان و ستاد اقامه نماز اصفهان

انعقاد تفاهم نامه همکاری مخابرات اصفهان و ستاد اقامه نماز اصفهان

طی نشستی تفاهم نامه همکاری مخابرات منطقه اصفهان و ستاد اقامه نماز استان اصفهان به امضای مسئولین دو مجموعه رسید.

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به نقل از شرکت مخابرات اصفهان

 این نشست صمیمی که با حضور سرپرست مخابرات منطقه اصفهان ، مدیر ستاد اقامه نماز استان و رئیس شورای فرهنگی مخابرات در ستاد  مخابرات برگزار شد؛ طرفین بر لزوم ترویج و توسعه فرهنگ انسان ساز نماز در جامعه و همچنین در بین خانواده بزرگ و متدین مخابرات استان  تأکید نمودند.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر، مدیر ستاد اقامه نماز اصفهان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری صمیمانه سرپرست مخابرات استان گفت :

 این تفاهم نامه در راستای عمل به آیات قرآن و به منظور تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به اجلاسیه های سراسری نماز منعقد شده و از اهم موضوعات آن می توان به اجرای طرح ” روز برگ شیعه ” اشاره کرد.

 این طرح به منظور تهیه و تأمین محتوای هدفمند جهت ارائه هماهنگ آن توسط ائمه محترم جماعات در تمامی مراکز اداری ، تجاری و صنعتی استان اصفهان با عنایت به مناسبت روز و بر اساس آیات و روایات و احکام شرعی مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام ) و همچنین پاسخگویی به سوالات و شبهات روز مخاطبین پیش بینی شده که در نوع خود کاری بدیع و بی‌نظیر است و امیدواریم که این طرح در آینده نزدیک در سطح کشور اجرایی شود.

 ناصر مشایخی سرپرست مخابرات منطقه اصفهان نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به حضار بر عزم مخابرات اصفهان در ترویج فرهنگ غنی اسلامی-ایرانی تأکید کرد خرسندیم که در گام دوم انقلاب و در راستای تحقق بخشیدن به فرمایشات  مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امروز شاهد انعقاد این تفاهم نامه همکاری در زمینه ترویج و توسعه اقامه نماز در جامعه هستیم که قطعاً تأثیر بسزایی در افزایش فرهنگ دینی و به تبع آن افزایش تعهد سازمانی در سطح استان خواهد داشت.

همچنین ناصر مشایخی در پایان این نشست از آمادگی مخابرات منطقه اصفهان در راستای تجهیز دفاتر ستاد اقامه نماز در سطح استان به امکانات مخابراتی به منظور بهره وری بیشتر این ستاد خبر داد.

در این نشست علاوه بر نکات فوق الذکر، همکاری مشترک جهت تبلیغات در زمینه اقامه نماز در فضای حقیقی و مجازی،  برگزاری دوره های آموزشی، نشست‌های تخصصی و کرسی‌های آزاد اندیشی در زمینه فلسفه و احکام نماز، همکاریهای پژوهشی و ترویجی در این زمینه، از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه همکاری می باشد.

رویا مردانی

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *