مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس اصفهان از ناصر مشایخی سرپرست مخابرات استان تقدیر کرد

مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس اصفهان از ناصر مشایخی سرپرست مخابرات استان تقدیر کرد

مدیر کل بنیاد حفظ اثار دفاع مقدس اصفهان از سرپرست مخابرات استان تقدیر کرد

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان با حضور در مخابرات منطقه اصفهان با اهدای لوح تقدیری از تلاشهای کارکنان و سرپرست این مجموعه در راستای برگزاری نمایشگاه چهل سالگی دفاع مقدس قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز به نقل از شرکت مخابرات اصفهان

سردار مجتبی شیروانیان در این دیدار که  صورت گرفت؛با تاکید بر اینکه همه ما باید در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تلاش کنیم؛ اظهار کرد: ارزش‌ها و آثار دفاع مقدس و سیره شهیدان، سرمایه‌ای است که اگر از آن غافل شویم ممکن است خسارت جبران ناپذیری به ما تحمیل کند.

و همزمان با   برگزاری نمایشگاه  امسال همزمان با هفته دفاع مقدس با مشارکت دستگاههایی اجرایی و نیروهای مسلح در محل مجموعه فرهنگی موزه دفاع مقدس برگزار شد که شامل غرفه هایی از بازسازی حماسه‌ها و عملیات‌ جنگی دوران دفاع مقدس و ارائه محتواهای مختلف مانند عکس، فیلم مستند، کتاب و هنرهای تجسمی و تصویری از جلوه‌های این دوران بود.

 ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان  گفت:

 ما مفتخریم که در مجموعه ای مشغول خدمت هستیم که جمع کثیری از کارکنان آن را یادگاران دوران دفاع مقدس تشکیل داده و با تقدیم شهدای زیادی در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کرده است و نشر ارزش های دفاع مقدس را به مثابه پاسداری از خون شهیدان دانست.

مخابرات همچون سالهای دفاع مقدس در صف اول نشر آثار دفاع مقدس قرار دارد و در این راه از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهد کرد.

 آیین‌ گرامیداشت هفته دفاع مقدس هر سال از سی و یکم شهریور و همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در سال ۱۳۵۹ در نقاط مختلف کشور آغاز می‌شودو  نزدیک به ۳۰۰ هزار رزمنده از استان اصفهان در جنگ تحمیلی شرکت کردند و این استان در هشت سال دفاع مقدس حدود ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید تقدیم کرده است. 

رویا مردانی

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *