رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان : اعضای باند ۳ نفره ای که در زمان مرخصی از زندان با ۶ میلیارد سرقت دستگیر شدند

۶ میلیارد سرقت در زمان مرخصی از زندان

اعضای باند ۳ نفره ای که در زمان مرخصی از زندان با ۶ میلیارد سرقت دستگیر شدند

پایگاه خبری احوال نیوز ، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، از دستگیری اعضای باند ۳ نفره ای که در زمان مرخصی از زندان خود اقدام به سرقت ۶ میلیارد ریالی اموال از منازل شهروندان کرده بودند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین ترکیان” گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت پول، طلا، دلار، لپ تاپ و گوشی تلفن همراه از منزل وی بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های علمی و تخصصی صورت گرفته مشخص شد این سرقت توسط اعضای یک باند ۳ نفره انجام شده و متهمان برای انجام نقشه خود از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که دارای پلاک سرقتی بوده استفاده کرده و بعد از اطمینان از خالی بودن منزل مورد نظر خود با شیوه تراس روی و تخریب درب آپارتمان وارد آن شده و اقدام به سرقت کردند.

این مقام انتظامی، اظهار داشت: پس از تکمیل شدن تحقیقات، تیم های ویژه ای در این خصوص فعال شده و به جستجوی خودروی سارقان پرداخته که در نهایت خودروی مذکور در یکی از مناطق شهر شناسایی و متوقف شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در این عملیات هر ۳ متهم دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته با اعتراف به بزه انتسابی به ۴ فقره سرقت اموال منازل شهروندان با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه متهمان این سرقت ها را در زمان مرخصی خود از زندان مرتکب شده بودند اظهار داشت: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش اموال به سرقت رفته توسط متهمان بالغ بر ۶ میلیارد ریال است.

این مقام انتظامی بیان کرد: پس از اعتراف صریح متهمان به جرایم ارتکابی خود همراه با پرونده تشکیل شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

محمد امین اقتصاد

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *