ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان: توسعه ارتباطات دغدغه اصلی مخابرات اصفهان

توسعه ارتباطات دغدغه اصلی مخابرات اصفهان

بازدیدناصر مشایخی از اداره مخابرات شهرستان لنجان

ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در بازدید خود از اداره مخابرات شهرستان لنجان  گفت : توسعه ارتباطات و افزایش کیفیت شبکه و سرویس های مخابراتی در صدر برنامه های مخابرات منطقه اصفهان قرار داشته که با گسترش زیرساخت‌ها در حال اجراست.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری احوال نیوز به نقل ازشرکت مخابرات اصفهان

ناصر مشایخی  در جریان این بازدید با اشاره به لزوم دسترسی همه مناطق استان به سرویس های مخابراتی ، با وجود همه محدودیت های موجود در زمینه تامین زیرساختهای مخابراتی با تلاش شبانه روزی همکاران ما در مخابرات منطقه اصفهان تمام ارتباطات مخابراتی ائم از ثابت و سیار در سراسر استان پایدار و در حال توسعه است.

 در این بازدید با تاکید بر اهمیت موضوع رضایتمندی مشتریان از کلیه سرویس های مخابراتی با توجه به نیاز روزمره و حیاتی مردم و استفاده از سرویس های ارتباطی و مخابراتی، کارکنان مخابرات با تلاش بی وقفه و مضاعف، تمام همت خود را برای کسب رضایتمندی تمام مشترکین در اقصی نقاط استان به کار بسته اند.

ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان در این بازدید از نزدیک در جریان جزئیات روند فعالیتهای قسمت های مختلف فنی و پاسخگویی مخابرات این شهرستان  قرار گرفت و  کارکنان قسمت های مختلف این اداره نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و از توجه مدیران ارشد شرکت به کارکنان رسمی، پیمانکاری وقراردادی در جهت رفع مشکلات خود  قدردانی کردند.

رویا مردانی

انتهای پیام/* دیدگاهتان را بنویسید