ناصر مشایخی: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است

پیام ناصر مشایخی، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، به مناسبت هفته ی دفاع مقدس ناصر مشایخی سرپرست مخابرات استان اصفهان پیامی به ملت ایران و کارکنان زحمت کش مخابرات اعلام کردند . در این پیام ناصر مشایخی اعلام کردند: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است

ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

 «من الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»(احزاب/٢٣)

 «از میان مؤمنان مردانى‏ هستند که به آنچه با خدا عهد بستند، صادقانه وفا کردند؛ برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در  انتظارند و هرگز عقیده خود را تبدیل نکردند!»

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار همواره ماندگار است.

حماسه دفاع مقدس، آزمونی بزرگ بود؛ همراه با صدها تجربه و هزاران کشف و شهود که بسیجیان و رزمندگان اسلام با توکل به خدا و توسل به اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، در تحقق شعار «هیات منا الذله» کوشیدند تا اثبات کنند که سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست و ملت قهرمان ایران هرگز تسلیم ننگ و ذلّت و زبونی نشده و از کیان و حیثیت و فرهنگ اسلامی و ایرانی خود تا پای جان دفاع می‌کنند.

بی شک یکی از بزرگترین ثمرات این دفاع مقدس، فرهنگ سازی است! فرهنگی که جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتی ها و ایثار گری های خود، آن را بنیان نهادند و ایثار و شهادت را به عنوان بزرگترین فرهنگ ارزشی و ارزش فرهنگی بر همه جریان ها و مسائل دیگر غلبه داده و آن را زمینه ساز فرهنگ مقدسّی نمودند برای اتّصال به ملکوت…

و اینک در گرامیداشت هفته دفاع مقدس ما مانده ایم و ادامه راه شهیدان انقلاب و ای کاش از ما نپرسند که بعد از شهدا چه کرده ایم؟!

ناصر مشایخی ، سرپرست مخابرات منطقه اصفهان

رویا مردانی

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید