در مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام هیچکس گزینه وزارت ورزش نیست

امیری خراسانی:هیچکس گزینه وزارت ورزش در پرورش اندام نیست/ شاید مجمع انتخاباتی اواخر مهر برگزار شود

💢سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: نماینده وزارت ورزش و جوانان هستم و قویاً اعلام می‌کنم هیچ احد الناسی از کاندیداهای حاضر در مجمع، گزینه وزارت نیست.

💢به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز محمدتقی امیری خراسانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت: حدود دو هفته است که اسامی ۹ کاندیدا (حسین اخلاقی، کمال جوانمرد، یزدان‌راد، منصور عبدی، محمدرضا کاظمی‌آشتیانی، سیدرضا میرابوطالبی، عبدالمهدی نصیرزاده، حسین یارمحمدیان و کاوه درودی) برای استعلام حراستی به وزارت ورزش فرستاده ایم و منتظر جواب هستیم. به محض اینکه جوابها بیاید، چیدمان مجمع مشخص می‌شود و ابلاغیه‌ها صادر خواهد شد. بعد از ۱۵ روز به اعضای مجمع (رای‌دهندگان) مهلت داده می‌شود تا از کاندیداها شناخت پیدا کنند.
💢 شاید اواخر مهر ماه یا اوایل آبان ماه شاهد برگزاری مجمع باشیم.
💢وی در خصوص تبلیغات سوء انتخاباتی در فضای مجازی، عنوان کرد: فضای مجازی یک سری پتانسیل‌ها و فرصت‌ها دارد که بیشتر تهدیدهایش در حوزه ورزش به خصوص در زمان انتخابات جولان داده می شود. گمانه‌زنی و صحبت‌های زیادی از تمامی افراد را در این فضا شاهد هستیم.
امیری خراسانی در مورد اینکه روسای هیأت‌ها بیشترین درصد رای‌دهندگان را در مجمع انتخاباتی تشکیل می‌دهند، تاکید کرد: باید توجه داشت که در حال حاضر ۳۰ استان رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام دارد و خراسان شمالی با سرپرست اداره می‌شود. منتظریم مجمع این استان نیز برگزار شود. اکثریت آرا در دستان روسای هیأت‌های استانی است. کسانی که درد استان‌شان را می‌دانند و با دانش و واقف به سختی‌های رشته خودشان هستند، می‌توانند گزینه اصلح را انتخاب کنند. 
وی افزود: رئیس‌ هیأت‌ها هستند که با درایت، تدبیر، بدون شائبه‌سازی و خارج از حواشی، فرد اصلح را که مخاطب زیادی دارد، مشخص خواهند کرد.
سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان گزینه منتخبی در بین کاندیداها ندارد، خاطرنشان کرد: من نماینده وزارت ورزش و جوانان هستم و قویاً اعلام می‌کنم هیچ احد الناسی گزینه نیست. کسی که انتخاب خواهد شد، باید گزینه جامعه بدنسازی و پروش اندام باشد. مهم و اصل این است در آینده باید برای اهالی این رشته کار کند. رئیس فدراسیون باید فردی باشد که تعامل بسیار خوبی با تمام نهادها و دستگاهها داشته باشد.

انتهای پیام/+دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *