۹ دی ماه در اصفهان روز بصیرت و میثاق با ولایت همه آمده بودند / شعارها انزجار از شیطان بزرگ و دفاع و پیمان با رهبر آزاده ایران

۹ دی ماه در اصفهان روز بصیرت و میثاق با ولایت همه آمده بودند / شعارها انزجار از شیطان بزرگ و دفاع و پیمان با رهبر آزاده ایران

 

روز بصیرت و میثاق با ولایت

چهره ی شهر چهره ایی دیگر است . اقشار مختلف مردم از زن و مرد و روحانیونی که در تمام مراحل انقلاب حضور فعال داشتند . این لبیکی بود به ۹ دیماه سال۸۸ که با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست حجت الاسلام احمد جنتی در واکنش به تظاهرات جنبش سبز در تاسوعا و عاشورا ی همان سال برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ،  روز ۹ دیماه روز بصیرت و میثاق با ولایت بوده است همزمان با  سراسر  کشور در میدان انقلاب اصفهان نیز با حضور باشکوه مردم ولایت مدار ااستان صفهان برگزار شد . در  تجمع تظاهر کنندگان امام جمعه اصفهان سید یوسف طباطبایی نژاد گفت : دشمن نتوانسته مردم را از مسیر  خود منحرف کند و آنها ایستاده اند و انقلاب مان را ادامه  خواهند داد.

 

بعد از مراسم سخنرانی مردم ولایت مدار  تا پل فردوسی که آخرین مقصد راهپیمایی بود ادامه یافت . در این راهپیمایی که چون همیشه پر از  جمعیت بود و شعارهایی در انزجار از شیطان بزرگ و نوکر حلقه به گوشش و دفاع از رهبر آزاده کشورمان گفته می شد.

در این راهپیمایی مسئولان همراه مردم شرکت کرده بودند تا ضمن انزجار از دشمنان ایران بگویند مسئولان و مردم با هم هستند . حضور آیت الله سید یوسف طبا طبایی نژاد امام جمعه شهر اصفهان   و علیرضا اصفهانی دادستان اصفهان در جلوی صفوف راهپیمایی به چشم می خورد.

رویا مردانی

انتهای خبر/*

 دیدگاهتان را بنویسید