بازگشت فاطمه ۵ ساله به آغوش خانواده/ نیروی انتظامی در این راه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند

بازگشت فاطمه ۵ ساله به آغوش خانواده/ نیروی انتظامی در این راه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند

 

 

پایگاه خبری احوال نیوز ، فرمانده انتظامی استان اصفهان از رهایی دختری ۵ ساله ربوده شده بود و تحویل این کودک به خانواده پس از یک شبانه روز توسط ماموران پلیس آگاهی “اصفهان” و شهرستان “نجف آباد” خبر داد.

سردار”مهدی معصوم بیگی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی تماس خانمی با سامانه ۱۱۰ پلیس و اعلام اینکه کودک ۵ ساله او را در راه مهد کودک ربوده اند ، بلافاصله گشت انتظامی به محل اعزام شد.

 

 

وی با اشاره به اینکه این حادثه در شهر “گلدشت” از توابع شهرستان “نجف آباد”، توسط ۲ نفر و به وسیله یک سواری پراید اتفاق افتاد بود افزود: از همان دقایق اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان و “اصفهان” وارد عمل شدند و با انجام یک سری کارهای تخصصی و استفاده از ابزارهای علمی کشف جرم موفق شدند آدم ربایان را شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: یک گروه از ماموران مجرب پس از هماهنگی های لازم و دریک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه متهمان شدند و بحمدالله توانستند این آدم ربایان را یک شبانه روز بعد از وقوع جرم در شهر “اصفهان” دستگیر کنند.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: آدم ربایان کودک را در منزلی در یکی از شهرستان های اصفهان مخفی کرده بود که ماموران به محل اعزام و فاطمه ۵ ساله را در سلامت کامل به خانواده اش تحویل دادند.

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند گفت : آدم ربایان در تحقیقات اولیه پلیس انگیزه خود را خصومت با پدر کودک ربوده شده اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: دعای خیر مردم ،هوشمندی پلیس ، استفاده از تجهیزات به روز کشف جرم  و عملیات منسجم و ضربتی پلیس، فاطمه ۵ ساله را به آغوش گرم خانواده بازگرداند ، مردم خوب ،شریف ،متدین و شهید پرور استان اصفهان بدانند نیروی انتظامی خدمتگزار مردم است و به لطف پروردگار و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرزندان شما در نیروی انتظامی حافظ جان ، مال و ناموس مردم هستند.

سردار مهدی معصوم بیگی در پایان با اشاره به اینکه کارکنان پلیس آگاهی، فاطمه ۵ ساله را همچون فرزند خود دانستند و از همان دقایق اولیه تا وقتی که آدم ربایان را دستگیر کردند خواب نداشتند اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی بر سر عهد و پیمان خود ایستاده اند و در این راه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *