اجتماعی استان اصفهان بین الملل تصاویر جنوب چندر رسانه حقوق بشر حوادث دسته‌بندی نشده دین و اندیشه شرق شمال غرب فرهنگ و هنر مرکزی یادداشت/مقاله/گفتگو/مصاحبه

سردار مهدی معصوم بیگی از به شهادت رسیدن استواریکم میلاد امینی مامور گشت انتظامی شهرستان شاهین شهر خبر داد

سردار مهدی معصوم بیگی از به شهادت رسیدن استواریکم “میلاد امینی” مامور گشت انتظامی شهرستان “شاهین شهر” خبر داد

به شهادت رسیدن مامور پلیس اصفهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز، فرمانده انتظامی استان اصفهان  از به شهادت رسیدن استواریکم “میلاد امینی” مامور گشت انتظامی شهرستان “شاهین شهر” .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری احوال نیوز ، ، سردار “مهدی معصوم بیگی” صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از همکاران ما در مصافی سخت با سارقان مسلح در تاریخ ۷ مهرماه حین کنترل محورمواصلاتی” شاهین شهر” به ضرب گلوله مجروح و علی رغم همه تلاش های پزشکی صورت گرفته شب گذشته به مقام والای شهادت نائل آمد.

وی با بیان این که در کنترل محورهای مواصلاتی شاهین شهر ۲ سارق مسلح با ماموران واحد گشت انتظامی درگیر می شوند، بیان داشت: در این درگیری شهید” میلاد امینی” و یکی دیگر از همکاران مورد اصابت گلوله قرار می گیرند که در نهایت شب گذشته میلاد امینی به شهادت رسید و البته همکار دیگر نیز به شدت مجروح شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان این که از شهید امینی یک دختر یک و نیم ساله به یادگار مانده است، تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان نیز در مصاف با اشرار مسلح در درگیری با قاچاقچیان عمده موادمخدر و اشرار مسلح یک شهید تقدیم کردیم و ۲ شرور مسلح نیز به هلاکت رسیدند.

سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به امنیت بالای کشور، تصریح کرد: روزی نیست که نیروی انتظامی برای امنیت کشور جانباز یا شهیدی را تقدیم این آب و خاک نکند، جانفشانی ها و ایثارهایی می شود تا این امنیت برای مردم کشورمان حفظ شود، وقتی در بیمارستان بر بالین شهید امینی حاضر شدم با وجود این که ۲ گلوله به بدنش اصابت کرده بود ، روحیه بالایی برای خدمت داشت اما علی رغم همه تلاش های پزشکی شب گذشته به شهادت رسید.

انتهای پیام/*

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *