قدرت ماورالطبیعه پرواز پهپادهای آمریکا در عراق را متوقف کرد

قدرت ماورالطبیعه پرواز پهپادهای آمریکا در عراق را متوقف کرد

گزارش نیروهای ائتلاف بین المللی که در عراق فعالیت دارد، اعلام کرد که یک قدرت ماوراء الطبیعه مرتبط با امواج الکترومغناطیسی، پرواز تمامی پهپادهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی در آسمان عراق را متوقف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز، منابع عراقی به نقل از یک شبکه تلویزیونی آمریکایی گزارش دادند: امواج قوی الکترو مغناطیس موجود در آسمان عراق، پهپادهای فعال در زمینه مراقبت و شناسایی را دچار اختلال فنی کرده بطوری که آنها تغذیه مستقیم فیلم هایی را که از مسیر تهیه می کنند، از دست داده اند.
براساس این گزارش «میزان دخالت امواج الکترومغناطیس در اسمان عراق به ۱۱ درصد رسیده و همین امر نیروهای ائتلاف ضد داعش را وادار کرده است، از ابزارهای انسانی برای جمع آوری گزارش های اطلاعاتی استفاده کنند.
تاثیرات نامطلوب الکترو مغناطیس موجب افزایش دما، میزان حرارت خورشید شده که فعالیت های پهپادی را تحت الشعاع قرار داده است.
آمریکا و چند کشور محدود همپیمان آن، از اگوست ۲۰۱۴ (مرداد ۱۳۹۳) به بهانه مبارزه با گروه تروریستی داعش، خارج از چارچوب سازمان ملل متحد و بدون هماهنگی با دولت عراق و سوریه، ائتلافی به اصطلاح بین المللی را تشکیل دادند.
حملات این ائتلاف در سوریه تاکنون خسارت های مالی و جانی زیادی به بار آورده است.
درحالی که مقام های آمریکایی مدعی هستند که حملات این ائتلاف متوجه غیر نظامیان نیست، شبکه حقوق بشر سوریه در گزارشی اعلام کرد که ائتلاف آمریکایی ۴۱۷ غیرنظامی شامل ۱۷۵کودک و ۹۰ زن را در سال ۲۰۱۸ میلادی کشته است.

انتهای پیام /*


5 دیدگاه برای “قدرت ماورالطبیعه پرواز پهپادهای آمریکا در عراق را متوقف کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *