احمد رضا کمالی سروستانی به عنوان فرماندار جدید استهبان معرفی شد

فرماندار جدید استهبان معرفی شد

احمدرضا کمالی سروستانی، دوشنبه با برگزاری آیین ویژه ای به عنوان فرماندار جدید شهرستان استهبان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز  در این مراسم، ضمن تقدیر از محمد مهدی شرفی فرماندار سابق استهبان، احمدرضا کمالی سروستانی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
در این مراسم سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: همدلی، مردمداری و مدیریت جهادی رموز موفقیت یک مدیر در نظام اسلامی بشمار می روند، اصولی که می بایست بیش از گذشته سرلوحه کار مدیران کشور قرار داشته باشد چرا که نظام و کشور بیش از هر زمان دیگری زیر فشار تحریم های ظالمانه هستند.
سید احمد احمدی زاده افزود: امروز بیش از ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، سالیانی که دربردارنده عزت و سربلندی این کشور بوده است، امروز نیز هر چند مشکلات زیادی وجود دارد اما مردم ما همواره نشان داده اند مرد روزهای سخت هستند و در مقابل زورگویی ها کوتاه نمی آیند.
وی ادامه داد: ایستادگی مردم پای نظام و آرمان ها والایش، هر چند برای همه ما به اثبات رسیده است، اما این امر نمی تواند به این معنا تلقی شود که کشور از مشکلات مبراست و این وظیفه مدیران و مسئولان را صد چندان می کند تا شرایطی بوجود آورند که درخور مردم باشد.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی فارس اضافه کرد: تزریق روحیه امید در کالبد اجتماع نیز دیگر رسالت مدیران است، امری که با توجه به مشکلات موجود نیاز به تحقق آن بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
احمدرضا کمالی سروستانی دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی پیش از این معاون فرماندار سروستان بود.

محمد مهدی شرفی فرماندار قبلی استهبان از سال ۱۳۹۳ فرماندار این شهرستان بود.
استهبان در ۱۶۰ کیلومتری شرق شیراز است.
انتهای پیام/*


4 دیدگاه برای “احمد رضا کمالی سروستانی به عنوان فرماندار جدید استهبان معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *