توضیح درباره ویلای منتسب به همسر یک نماینده

پایگاه خبری احوال نیوز واز ایرنا: معاون شهرداری لواسان درباره ساخت و ساز منتسب به نام همسر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این منطقه که در رسانه ها بازتاب یافته، صاحب پروانه ساخت پلاک موردنظر را معرفی و اعلام کرد که توضیحات تکمیلی تشریح می شود.
عزت الله چراغی سخنگو و نیز معاون شهرسازی و عمران شهرداری لواسان اظهارداشت: «بررسی های اولیه نشان می دهد پروانه ساخت پلاک ثبتی ۱۹٫۷۹۲ که در رسانه ها مطرح شده به نام ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) صادر شده است».
وی که سخنگویی شهرداری لواسان را نیز برعهده دارد افزود: شهرداری لواسان در حال بررسی پرونده این ملک است.
چراغی گفت: توضیحات تکمیلی در روزهای آتی ارائه خواهد شد.
طی روزهای گذشته موضوع ساخت و ساز در لواسان منتسب به نام همسر در مجلس شورای اسلامی در رسانه ها و فضای مجازی خبرساز شده است.
تلاش برای مصاحبه با حسینی نماینده مجلس از صبح امروز (یکشنبه) تا لحظه مخابره خبر بی نتیجه ماند اما وی دو روز گذشته در شبکه اجتماعی توییتر در این زمینه نوشت: « در پی شایعه پراکنی اخیر علیه اینجانب مبنی بر ویلای غیرقانونی در لواسان، حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ دانسته و در راستای شفافیت به دستگاه قضا شکایت می کنم».
وی افزود: «زندگی و فعالیت هایم همواره شفاف بوده و حال وقت آن است که مدعیان، اسناد ادعاهای خود را به دادگاه ارائه کنند».
لَواسان یکی از شهرهای شهرستان شمیرانات در شمال استان تهران و مرکز بخش لواسانات به شمار می رود که از مناطق خوش آب و هوا محسوب می شود و رشد ساخت وسازها در این منطقه مورد انتقاد دارد.
انتهای پیام/*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *