خودم شخصاً پیگیر مسأله سیلی خوردن گزارشگر تلویزیون هستم حسن‌زاده: شاید حکم دیدار سایپا ـ پرسپولیس زودتر از فینال صادر شود

خودم شخصاً پیگیر مسأله سیلی خوردن گزارشگر تلویزیون هستم حسن‌زاده: شاید حکم دیدار سایپا ـ پرسپولیس زودتر از فینال صادر شود

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: من نمی‌دانم دقیقا فینال در چه تاریخی برگزار می‌شود ولی شاید زودتر حکم صادر شد.

حسن‌زاده: شاید حکم دیدار سایپا ـ پرسپولیس زودتر از فینال صادر شود

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز، اسماعیل حسن‌زاده در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران در خصوص بازی سایپا و پرسپولیس گفت: گزارش به دست ما رسیده و داور و نماینده سازمان لیگ نظراتشان را نوشته‌اند، گزارشات بخشی مربوط به بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران می‌شود که در موقع مناسب این نفرات دفاعیات خود را ارائه خواهند کرد.امیدوارم تنبیهات مناسب را در نظر بگیریم البته نفراتی که در مورد آنها گزارش تهیه شده قطعا این فرصت را دارند که از خود دفاع کنند.

وی افزود: بخشی از گزارش‌ها وجود دارد ولی برخی از آنها مربوط به شخصیت افراد است، دوست داشتم این نکته را نگویم ولی در گزارش آمده است اگر ماموران وارد عمل نمی‌شدند قضیه بدتر می‌شد. یعنی نگرانی مقام مسئول این بوده که ماموران وارد عمل شدند و قضیه جمع شده ولی اگر در این بازی ماموران به تعداد کافی نبود دچار مشکلات جدی می‌شد. انسان‌ها باید متواضع باشند و به حقوق دیگران احترام بگذارند و این ها بخشی است که باید رعایت شود. قبول کنید همه چیز دست ما نیست، البته ما قول می‌دهیم با تمام قدرت انجام وظیفه کنیم ولی افراد باید روی اصول با توجه به جایگاهشان عمل کنند.

حسن‌زاده در خصوص اینکه صدور حکم بعد از بازی پرسپولیس خواهد بود گفت: البته امروز مراتب را به افراد متخلف ابلاغ می‌کنیم و حق دارند دفاعیات خود را ارسال کنند. با توجه به تعطیلی فردا و پایان هفته بودن و سیستم اتوماسیون و حقی که طرفین برای ارسال دفاعیات دارند طبیعتا حکم به زودی نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط حکم بعد از فینال لیگ قهرمانان صادر می‌شود گفت: نمی‌دانم منظور شما چیست ولی شاید هم زودتر حکم صادر شد.

وی در خصوص سیلی خوردن مهدی ضیایی گفت: البته خودم دنبال این هستم که مستندات را جمع بندی کنیم، البته در گزارش مطلبی در این مورد وجود نداشت ولی در حیطه وظایف ما هست و شخصا خودم پیگیر قضیه هستم. چه آنهایی که سمت دارند و چه آنهایی که ندارند و خود شخص مستنداتی برای ما ارسال کند در صلاحیت رسیدگی ما وجود دارد.

انتهای پیام/*دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *