عوامل حادثه تروریستی اهواز شناسایی شدند

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، گفت: عوامل حادثه تروریستی اهواز شناسایی شده‌اند و در وقت مقتضی قطعا یک گوشمالی سنگینی خواهند دید.
به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز ، امیر نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه ارتش در جمع خبرنگاران پیرامون حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: این‌ها کسانی هستند که در ابتدای جنگ هم پیرو صدام بودند و در واقع در همان مسیر حرکت می‌کنند. کسانی که حادثه تروریستی اهواز را رقم زدند سرنوشتی جز سرنوشت صدام و صدامیان نخواهند داشت و قطعا برخورد بسیار شدید و سختی را با کسانی که مسبب این حادثه هستند در آینده به عمل می آید و همین عملشان باعث شد که عمر منحوسشان را به شدت کوتاه کنند.
وی افزود: کسانی که این حادثه را رقم زدند شناسایی شده اند و در وقت مقتضی خود قطعا یک گوشمالی سنگینی خواهند دید.
امیر نعمتی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود عوامل این حادثه از سرویس های جاسوسی غرب دستور گرفته‌اند، گفت: باید بگذاریم که دقیقا بررسی‌ها تمام شود و به موقع توسط نیروهای مسئول سیاسی این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.
وی درباره این که گفته می شود سطح امنیتی رژه پایین بوده است، تصریح کرد: در مراسم رژه قسمت‌های زیادی در داخل شهر وقتی که مراسمی نظامی می‌خواهد انجام شود مسئول هستند و اینطور نیست که کار را دست کم گرفته باشند. قطعا اگر جایی یک سستی صورت گرفته باشد، کسانی که از همان لحظه اول در منطقه هستند، بررسی و برخورد می کنند.
منبع: مهر
انتهای پیام/*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *