بین الملل تهران چندر رسانه حقوق بشر حوادث سیاسی

دفاع خانم دکتر ایرانی از خلیج فارس در برابر اعراب

محسن رضایی

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی پستی اینستاگرامی حرکت غیرتمندانه پزشک ایرانی را مورد تقدیر قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری احوال نیوز، رضایی در اینستاگرام خود نوشت: “به غیرت پروفسور مریم رزاقی‌آذر، فوق تخصص غدد و متابولیسم، درود می‌فرستم. ایشان در جریان سفر اخیر خود به امارات، در یادداشتی به شرح ماجرایی پرداخته که برایش رخ داده است:
«روز ۲۴ و ۲۵ فروردین سمیناری در دوبی در هتل Radison blue در مورد بلوغ توسط شرکت ایپسن فرانسه برگزار شد. روز اول قبل از کنفرانس اول من یک خانم دکتر عرب در مورد آمار سن شروع بلوغ در کشورهای حوزه خلیج فارس صحبت می‌کرد و در تمام اسلایدها نوشته بود Arabian Golf و Arab Golf و مرتب این نام را ذکر می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

راهکار محسن رضایی برای امنیت در «سوریه» و «یمن»

نوبت کنفرانس من رسید و من تحقیقات سن بلوغ در ایران را ارائه کردم و پس از پایان کنفرانس گفتم:
Persian Gulf has been Persian Gulf since ancient time and it will be Persian Gulf forever.

همه برای من دست زدند و من نشستم، بعد از برگشت به هتل من مشاهده کردم که درب اتاق مرا قفل کرده‌اند. یک مرد با لباس عربی آمد روی مبل کنار من نشست و اظهار کرد که من پلیس هستم. گفت شما بر خلاف قوانین دوبی رفتار کرده‌اید و باید روی این کاغذ بنویسید که من گفته‌ام خلیج فارس و معذرت خواهی کرده، امضا کنید وگرنه باید همین امشب از دوبی خارج شوید و دیگر حق ندارید به اینجا بیائید؛ حتی ترانزیت هم نمی‌توانید عبور کنید. من گفتم خیلی خوشحال می‌شوم که همین امشب بروم. فردا خیلی کار دارم و دیگر از دوبی هم عبور نمی‌کنم و از کشورهای دیگر عبور می‌کنم. این ورقه را هم با این جمله‌ای که شما می‌گوئید امضا نمی‌کنم». ”

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *